Italijos Supertaurę iškovojo „AC Milan“

Po septynerių metų pertraukos Italijos Supertaurės savininke vėl tapo „Milan“ komanda. Ji po permainingos kovos rezultatu 2-1 palaužė Milano „Inter“ vienuolikę.
Zlatanas Ibrahimovičius
Zlatanas Ibrahimovičius. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šiame mače pirmieji į priekį galėjo išsiveržti Italijos čempionai, tačiau netikslus Robinho smūgis praskriejo šiek tiek aukščiau vartų.

22-ą minutę nepriekaištingą baudos smūgį atliko „Inter“ komandos saugas Wesley Sneijderis. Kamuolys lietęs virpstą atsidūrė vartų tinkle, 0-1.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savas rankas perėmė „Milan“ ekipa, kuri 60-ą minutę rezultatą sugebėjo išlyginti. Šio įvarčio autoriumi tapo Zlatanas Ibrahimovičius.

Tuo tarpu maždaug po dešimties minučių į „Inter“ komandos vartus krito dar vienas įvartis ir ekipos apsikeitė atsiliekančiųjų rolėmis.

Rungtynių pabaigoje „Inter“ siekė rezultatą išlyginti, tačiau to padaryti nepavyko, todėl Italijos Supertaurė atiteko „Milan“ komandai.

„AC Milan“ 2 – 1 „Inter Milan“
22‘ [0 – 1] Wesley Sneijderis
60‘ [1 – 1] Zlatanas Ibrahimovičius
69‘ [2 – 1] Kevinas Prince Boatengas