Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Italijos Supertaurės rungtynėse – įspūdingas „Lazio“ triumfas

Sekmadienio vakarą Romos „Stadio Olimpico“ sužaistas Italijos Supertraurės mačas. Pirmą kartą nuo 2009 metų šis trofėjus atiteko Romos „Lazio“ ekipai, laimėjusiai įspūdingą trilerį per teisėjo pridėtą laiką.
Ciro Immobile
Ciro Immobile / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusį sezoną iki Italijos taurės finalo nužengė ir jame „Juventus“ pralaimėję „Lazio“ futbolininkai atsirevanšavo Turino klubui – pergalė 3:2 (1:0).

Pergalę „Lazio“ ekipai atnešė du italo Ciro Immobile įvarčiai. Puolėjas 32-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį, o antrąjį įvartį pelnė 54-ąją minutę.

Pirmasis įvartis
Antrasis įvartis

85-ąją minutę rezultatą sušvelnino Paulo Dybala įspūdingas įvartis tolimu baudos smūgiu.

P.Dybala įvartis

Prasidėjus paskutinei pagrindinio laiko minutei Romos ekipa prisidirbo. Adamo Marusičiaus pražanga baudos aikštelėje pasibaigė skirtu 11 metrų baudiniu ir išlyginamuoju P.Dybala įvarčiu.

P.Dybala baudinys

Tačiau ir tai buvo ne viskas. Trečiąją pridėto laiko minutę Alessandro Murgia pelnė pergalingą „Lazio“ įvartį.

Pergalingas įvartis

Tai tik antrasis kartas Supertaurės istorijoje, kai ją laimi klubas, prieš tai sezone nelaimėjęs nė vieno trofėjaus. Pernai tokia sėkmė nusišypsojo „Milan“ ekipai.

Nuo 1988 metų žaidžiamose rungtynėse kasmet likus savaitei iki „Serie A“ pradžios susiremia lygos čempionė ir taurės laimėtoja. Kadangi praėjusį sezoną abu titulus laimėjo „Juventus“, dėl Supertraurės teisę varžytis gavo „Lazio“, pralaimėjęs varžovams taurės finale.

„Lazio“ šį trofėjų paskutinį sykį laimėjo 2009 metais, o iš viso turi tris Supertraures. „Juventus“ taurę į viršų kėlė 2015-aisiais ir su „Milan“ turi daugiausiai tokių trofėjų – po septynis.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai