2014 03 02 /23:58

„Primera“ lyga: Madrido „Real“ ir „Atletico“ lygiosios leido priartėti „Barcelona“ ekipai

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos dvejos XXVI-ojo „Primera“ čempionato rungtynės. „Vicente Calderon“ stadione įvyko Madrido derbis. Po atkaklios kovos „Atletico“ ir „Real“ komandos išsiskyrė rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Užtikrintą pergalę iškovojusi „Barcelona“ pasinaudojo situacija ir dabar nuo „Real“ atsilieka jau tik vienu tašku.
Cristiano Ronaldo ir Garethas Bale'as
Cristiano Ronaldo ir Garethas Bale'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Pirmasis kėlinys prasidėjo „karališkojo“ klubo auklėtinių spaudimu. Jau 3-ąją minutę svečiai išsiveržė į priekį, kuomet po tikslaus Angelio Di Maria perdavimo pasižymėjo Karimas Benzema.

Ilgai laukti „Rojiblancos“ atsako neprireikė ir puikiu smūgiu 28-ąją minutę Diego Lopezą nuginklavo Koke.

Pirmąjį kėlinį geriau pradėjo „Real“ futbolininkai, tačiau jį užbaigė ne taip gerai. Netoli aikštės vidurio buvo prasižengta, o po Koke perdavimo tolimą bei įspūdingą įvartį įmušė Gabi, kuris pirmą kartą šeimininkus šiame susitikime išvedė į priekį.

Kitos 45 minutės taip pat buvo kovingos. Kova vyko kiekviename aikštės centimetre. Galiausiai išlyginamąjį įvartį „baltiesiems“ pavyko pelnyti 82-ąją minutę, o „Real“ gelbėtoju tapo Cristiano Ronaldo.

Kitose rungtynėse „Barcelona“ rezultatu 4:1 „Camp Nou“ tvirtovėje be vargo nugalėjo „Almeria“ ekipą.

Katalonų gretose pasižymėjo Alexisis Sanchezas, Lionelis Messi, Carlesas Puyolis ir Xavi. Tuo tarpu, varžovų gretose rezultatą buvo sušvelninęs Angelis Trujillo

Po pergalės „Barcelona“ prie Carlo Ancelotti vadovaujamos ekipos priartėjo vienu tašku.