Publikuota: 2018 rugpjūčio 20d. 23:51

Įtemptas vakaras Londone: abejotinas baudinys, išvarymas ir „Liverpool“ pergalė

Londono „Crystal Palace“ – „Liverpool“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Londono „Crystal Palace“ – „Liverpool“

„Liverpool“ klubas iškovojo antrąją pergalę šiame „Premier“ lygos sezone. Šįkart „raudonieji“ išvykoje 2:0 palaužė Londono „Crystal Palace“ ekipą.

Pirmąjį rungtynių įvartį 45-ąją minutę pelnė Jamesas Milneris, kuris realizavo Mohamedo Salah uždirbtą 11 metrų baudinį.

Tiesa, dėl to, ar baudinys buvo, iškart užvirė diskusijos, o egiptietis stadione buvo nušvilptas kaskart, kai tik prisilietė prie kamuolio.

75-ąją minutę „Crystal Palace“ gynėjas Aaronas-Wan Bissaka už paskutinės vilties pražangą prieš M.Salah priešais save išvydo raudoną kortelę.

Vienu žaidėju daugiau turėjęs „Liverpool“ klubas pergalės iš rankų nepaleido. Anaiptol, jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką svečiai apsigynė, išbėgo į žaibišką ataką, kurią įvarčiu užbaigė ir visas abejones išsklaidė Sadio Mane.

Abi šios komandos pirmąsias savo rungtynes „Premier“ lygoje buvo laimėjusios.

Popiežiaus vizitas Aktualu

Popiežius, grįždamas į Romą, pareiškė: Baltijos šalys visada yra pavojuje

Aktualu

Dvasinis kapitalas: kodėl Ukraina atsiskiria nuo Rusijos stačiatikių bažnyčios?

Aktualu

Valdžios paslauga narkomafijai: prekeivių įkliūva vis mažiau, taikiklyje – jaunimas su „žole“ kišenėje

Prie Jono Žemaičio-Vytauto buvo...

Donatas Motiejūnas apie uždirbamus milijonus, sūnų ir Lietuvos rinktinę

Popiežius žada, kad Bažnyčia nebedangstys seksualinių nusikaltėlių

Aktualu

Dėl kanapių auginimo kalta pripažinta lietuvė: „Maniau, kad tai – egzotiškas augalas iš Japonijos“

Sportas

J.Mourinho vėl ant skydo: „Man Utd“ iš taurės išspyrė F.Lampardo auklėtiniai

Aktualu

Ką daryti su A.Hitlerio rezidencija Alpėse, į kurią plūsta neonaciai?

24sek

M.Kalnietis ir ASVEL neklumpa: Prancūzijoje – antra pergalė

Gyvenimas

Mes lygūs. Su spalvų lagaminu keliaujanti Sigita: „Piešdama vizijas, jaučiuosi įrankiu“

15min recenzija Kultūra

Filmas „Iš kur tas žydėjimas“: pastelinis Nomedos Saukienės portretas