Publikuota: 2018 sausio 6d. 19:59 , atnaujinta: 2018 sausio 6d. 22:03

Įvarčiais antrajame kėlinyje prapliupęs „Manchester City“ – kitame FA taurės etape

„Manchester City“ – „Burnley“
„Scanpix“ nuotr. / „Manchester City“ – „Burnley“

Antroje rungtynių pusėje įvarčiais prapliupęs „Manchester City“ klubas iškopė į kitą Anglijos FA taurės etapą. „Premier“ lygos lyderiai namuose 4:1 nugalėjo „Burnley“ vienuolikę. Tuo tarpu Londono „Chelsea“ dėl kelialapio dar turės pakovoti.

Svečiai pirmavo po 25-ą minutę pelnyto Ashley Barneso įvarčio, bet „City“ išsigelbėjo.

Sergio Aguero įmušė 56-ą ir 58-ą minutėmis, o vėliau pasižymėjo Leroy'us Sane (71 min.) ir Bernardo Silva (82 min.).

Į kitą etapą taip pat pateko „Huddersfield“, „Southampton“, „West Bromwich“, „Newcastle“ ir „Watford“ klubai.

„Premier“ lygos autsaideris „Stoke City“ pasirodymą baigė, o rungtynes turės peržaisti „Leicester City“, „Bournemouth“, „Swansea City“ ir Londono „Chelsea“ ekipos.

Pastaroji išvykoje neįveikė neįveikė „Championship“ pirmenybių vidutiniokės „Norwich City“ komandos:

Sportas

Plaukimo vadas – apie ypatingą komandą, R.Meilutytės nuoskaudą ir A.Juozaičio repliką

Aktualu

Kauno policija atskleidė plataus masto tarptautinės operacijos detalių: sulaikyta 10 asmenų

Aktualu

Vilnių ir apylinkes užklojęs storas sniego sluoksnis suteikė baltų Kalėdų viltį

Verslas

S.Skvernelis: ši Vyriausybė nesvarstys visuotinių NT ar automobilių mokesčių

Aktualu

I.Strazdauskaitės nužudymo byloje apklausti du kaltinamieji: posėdis užsitęsė 3 valandas

Prieš metus prisipažinę, kad skiriasi, Giedrius Masalskis ir Asta Stašaitytė kreipėsi į teismą

Aktualu

Pusmetį už grotų praleidusio Airino Arutiuniano advokatas: „Teisėjai bijojo jį paleisti“

Aktualu

Registrų centras dėl e.sveikatos sistemos diegimo kreiptasi į teisėsaugą

Sandros Grafininos antrininke vadinama Milda May: kaip buvusi policininkė tapo turtuole Londone

Verslas

Klaipėdoje laukiama neregėto laivo-milžino

15min eksperimentas Gazas