Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2018 01 06 /22:03

Įvarčiais antrajame kėlinyje prapliupęs „Manchester City“ – kitame FA taurės etape

Antroje rungtynių pusėje įvarčiais prapliupęs „Manchester City“ klubas iškopė į kitą Anglijos FA taurės etapą. „Premier“ lygos lyderiai namuose 4:1 nugalėjo „Burnley“ vienuolikę. Tuo tarpu Londono „Chelsea“ dėl kelialapio dar turės pakovoti.
„Manchester City“ – „Burnley“
„Manchester City“ – „Burnley“ / „Scanpix“ nuotr.

Svečiai pirmavo po 25-ą minutę pelnyto Ashley Barneso įvarčio, bet „City“ išsigelbėjo.

Sergio Aguero įmušė 56-ą ir 58-ą minutėmis, o vėliau pasižymėjo Leroy'us Sane (71 min.) ir Bernardo Silva (82 min.).

Į kitą etapą taip pat pateko „Huddersfield“, „Southampton“, „West Bromwich“, „Newcastle“ ir „Watford“ klubai.

„Premier“ lygos autsaideris „Stoke City“ pasirodymą baigė, o rungtynes turės peržaisti „Leicester City“, „Bournemouth“, „Swansea City“ ir Londono „Chelsea“ ekipos.

Pastaroji išvykoje neįveikė neįveikė „Championship“ pirmenybių vidutiniokės „Norwich City“ komandos:

„Norwich City“ – „Chelsea“ 0:0

„Fleetwood Town“ – „Leicester City“ 0:0

„Bolton“ – „Huddersfield“ 1:2

„Bournemouth“ – „Wigan“ 2:2

„Wolves“ – „Swansea City“ 0:0

„Watford“ – „Bristol City“ 3:0

„Coventry“ – „Stoke City“ 2:1

„Exeter“ – „West Bromwich“ 0:2