Įvarčiais čempionato starte prapliupę „Napoli“ ir „Juventus“ – „Serie A“ lyderiai

Pirmadienio vakarą Italijos futbolo čempionatą pradėję „Napoli“ ir Turino „Juventus“ klubai negailėjo įvarčių varžovams.
Piotras Zielinskis
Piotras Zielinskis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Išvykoje žaidęs „Napoli“ į „Verona“ vartus kamuolį siuntė net 5 sykius. Tiesa, ir patys praleido du – 5:2 (2:1).

„Verona“ netgi pirmavo, po Kevino Lasagna smūgio (29 min.), bet dar pirmajame kėlinyje Hviča Kvarachelija (37 min.) ir Victoras Osimhenas (45+3 min.) persvėrė rezultatą svečių naudai.

Antrasis kėlinys vėl prasidėjo šeimininkų įvarčiu – pasižymėjo Thomas Henry (48 min.), tačiau vėliau mušė tik „Napoli“ – Piotras Zielinskis (55 min.), Stanislavas Lobotka (65 min.) ir Matteo Politao (79 min.).

Kitose rungtynėse namie rungtyniavęs „Juventus“ įvarčių nepraleido, o varžovams – „Sassuolo“ futbolininkams – atseikėjo tris.

Du mušė Dušanas Vlahovičius (43 min. nuo 11 m ir 51 min.), vieną pridėjo „Juventus“ naujokas Angelis Di Maria (26 min.).

Dėl daugiau įmuštų įvarčių „Serie A“ lygoje pirmauja „Napoli“, tačiau antrą vietą užimančio „Juventus“ santykis lygiai toks pat – plius 3.