Įvarčiais vėl prapliupęs „Hegelmann“ sugrįžo į A lygos viršūnę

Lietuvos futbolo čempionate įvarčiais vėl prapliupusi Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa sugrįžo į pirmąją A lygos vietą.
„Hegelmann“ – „Džiugas“
Rungtynių akimirka / fchegelmann.com nuotr.

Andriaus Skerlos treniruojami mėlynai balti savo sirgalių akivaizdoje net 5:0 (2:0) sutriuškino šiemet retai pergales skinantį Telšių „Džiugą“.

Pirmame kėlinyje šeimininkai daug progų nesukūrė, tačiau tada atėjo Klaudijaus Upsto šlovės valanda. 30-ąją minutę kaunietis galingu smūgiu išvedė ekipą į priekį, o po 11 minučių jo reidas ir perdavimas virto nesudėtingu Alexo Souzos įvarčiu iš arti.

Nepaisant to, kad „Hegelmann“ komandai nepadėjo Augustinas Klimavičius bei rezultatyviausias čempionato žaidėjas Vilius Armanavičius, Kauno rajono klubas tik dar labiau padidino pavarą puolime.

Elijaus Kniežausko nuotr./Andrius Skerla

55-ąją minutę daugiau nei trijų mėnesių tylą nutraukė antruoju bandymu kamuolį į vartus pasiuntęs Lazaras Sajčičius, 62-ąją minutę – formalumą atliko Samuelis Odeoyibo, galiausiai, 78-ąją įvarčiu džiaugėsi ir Salifas Cisse. Pastarasis tą padarė po beveik penkių mėnesių pertraukos.

Po šios pergalės Kauno rajono klubas turi 47 taškus, „Džiugo“ sąskaitoje – 14 taškų.

„Hegelmann“ trimis taškais lenkia šalies čempioną Vilniaus „Žalgirį“, kuris dėl sėkmingo žygio Europoje vietinėse pirmenybėse yra sužaidęs net 5 rungtynėmis mažiau.

„Hegelmann“ yra rezultatyviausia šio sezono A lygos ekipa – 48 įvarčiai. „Žalgirio“ sąskaitoje – 42 tikslūs smūgiai.

„Džiugas“ A lygoje lenkia tik „Jonavą“ ir žengia priešpaskutinis.