Įvarčių lietumi alytiškius nupraususi „Sūduva“ pratęsė pergalių seriją

Lietuvos futbolo A lygos lyderė Marijampolės „Sūduva“ pratęsė pergalių seriją. Victoro Basadre auklėtiniai namuose greitai susikrovė persvarą ir 3:1 nugalėjo autsaiderę Alytaus „Dainavą“.
Marijampolės „Sūduva“
Marijampolės „Sūduva“ / nuotr. Vytauto Kuralavičiaus

Visus tris įvarčius suvalkiečiai dzūkams sumušė per pirmąsias keliolika rungtynių minučių.

Jau trečiąją minutę „Sūduvą“ į priekį išvedė jau šeštą įvartį šį sezoną pelnęs Kule Mbombo.

Vos po trijų minučių skirtumas padvigubėjo – pirmąsyk su Marijampolės klubo apranga pasižymėjo Serge'as Nyuiadzi.

Bet tai dar nebuvo viskas. Jau 13-ąją minutę rezultatas tapo 3:0, kai savo įvartį pelnė ir Aleksandras Živanovičius.

Skirtumą „Dainava“ sušvelnino tik 74-ąją minutę, kai vienintelį svečių įvartį po Saido Hamuličiaus perdavimo įmušė Cyrille'as Tchayi Tchamba.

Nors antrajame kėlinyje „Sūduva“ įvarčių nepelnė, tai nesutrukdė jai iškovoti jau septintosios pergalės iš eilės ir išsaugoti vienvaldės A lygos lyderės poziciją.

21 tašką per aštuonerias rungtynes surinkusi Marijampolės komanda antroje vietoje esantį „Panevežį“ lenkia penkiais, o trečioje žengiantį Vilniaus „Žalgirį“ – septyniais taškais. Tiesa, panevėžiečiai žaidė dvejomis, o vilniečiai – vieneriomis rungtynėmis mažiau už „Sūduvą“.

„Dainava“, kurį sezoną pradėjo su -3 taškais, dabar savo kraityje turi apskritą nulį ir užima paskutinę dešimtą vietą.