Įvarčių pasiutpolkę surengęs „Bayern“ artėja link eilinio „Bundesliga“ titulo

Nuo artimiausių persekiotojų atitrūkęs Miuncheno „Bayern“, panašu, nė neketina leisti atkurti intrigą šiame „Bundesliga“ sezone.
Alphonso Daviesas ir Robertas Lewandowskis
Alphonso Daviesas ir Robertas Lewandowskis / „Scanpix“ nuotr.

Bavarai 29-ojo turo rungtynėse net 5:0 sutraiškė Diuseldorfo „Fortuna“ vienuolikę ir nuo Dortmundo „Borussia“ bent parai pabėgo 10 taškų skirtumu.

„Bayern“ išsiveržti į priekį padėjo Fortūnos šypsnis, kai 15-ąją minutę į savo vartus kamuolį nukreipė Mathiasas Jorgensenas, bet jau netrukus tikslius smūgius ėmė mušti ir šeimininkų žaidėjai.

29 min. pasižymėjo pasaulio čempionas Benjaminas Pavard'as, 43 min. įvartį „į rūbinę“ varžovams įmušė Robertas Lewandowskis ir per pertrauką „Bayern“ pirmavo jau 3:0.

Varžovų triuškinimą bavarai užbaigė antrojo kėlinio pradžioje, kai vos per kelias minutes pasižymėjo R.Lewandowskis (50 min.) ir Alphonso Daviesas (52 min.).

R.Lewandowskis po šių rungtynių 2019-2020 m. sezone yra pelnęs jau 43 įvarčius ir taip pakartojo savo asmeninį rekordą. Jį pagerinti lenkas dar galės ne tik likusiuose Vokietijos čempionato turuose, bet ir galimai sugrįšiančioje UEFA Čempionų lygoje. Be to, „Bayern“ vis dar tęsia kovas Vokietijos taurėje, kur bavarų laukia pusfinalis, o sėkmės atveju – ir finalas.

Likus penkiems turams „Bayern“ yra surinkęs 67 taškus. Sekmadienį 29-ojo turo susitikimą žaisianti „Borussia“ savo sąskaitoje turi 57 taškus.

„Bayern“ siekia jau aštuntojo Vokietijos čempionų titulo iš eilės.

„Fortuna“ su 27 taškais yra tik 16-ta ir balansuoja ant iškritimo iš „Bundesliga“ ribos.