J.Lowo košmaras tęsiasi: Vokietija Paryžiuje krito prieš planetos čempionus

Niekaip vokiečių iš krizės išvesti nesugebantis Joachimas Lowas – ant bedugnės krašto. Vokietijos žiniasklaida prieš antradienio vakarą grėsmingai trimitavo, jog UEFA Tautų taurės dvikova Paryžiuje su planetos čempionais strategui gali būti paskutinė. 2014-ųjų planetos čempionai sužaidė solidų pirmą kėlinį ir pirmavo, bet antrajame kėlinyje praleido du įvarčius ir pralaimėjo Prancūzijai 1:2.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tikėtina, kad šis mačas 12 metų Vokietijai vadovaujančiam J.Lowui buvo paskutinis.

Rungtynių išvakarėse savo 50-etį atšventęs Didier Deschamps'as į aikštę metė beveik tą pačią sudėtį, kuri šią vasarą triumfavo Rusijoje vykusio pasaulio čempionato finale.

Vienintelis keitimas – Samuelį Umtiti gynybos viduryje pakeitė Presnelis Kimpembe.

14-ąją minutę būtent šis PSG gynėjas savo baudos aikštelėje lietė kamuolį ranka po Leroy'aus Sane reido ir į šeimininkų vartus buvo skirtas baudinys.

Jį preciziškai tiksliu smūgiu realizavo Toni Kroosas.

Solidžiai žaidę vokiečiai dar iki pertraukos galėjo ir padidinti persvarą, bet net kelias savo progas paleido vėjais, o antrą kėlinį jau kur kas aktyviau pradėjo šeimininkai.

62-ąją minutę Antoine'as Griezmannas fantastišku smūgiu galva rezultatą išlygino.

78-ąją minutę Mattsas Hummelsas savoje baudos aikštelėje pargriovė Blaise'ą Matuidi ir baudinį realizavęs A.Griezmannas pasiuntė Vokietiją ir J.Lową į nokautą.

Vokiečiai prancūzų nesugebėjo įveikti penktose rungtynėse iš eilės.

A divizionas. 1 grupė.
1. Prancūzija 3 2 1 0 4:2 7
2. Nyderlandai 2 1 0 1 4:2 3
3. Vokietija 3 0 1 2 1:5 1

B divizione Airija namuose 0:1 nusileido Velsui, o Ukraina tokiu pačiu rezultatu nugalėjo čekus.

3. Airija 3 0 1 2 1:5 1

C divizione norvegai 1:0 palaužė bulgarus, o slovėnai 1:1 baigė mačą su Kipru.

C divizionas. 3 grupė.
1. Norvegija 4 3 0 1 4:1 9
2. Bulgarija 4 3 0 1 5:3 9
3. Kipras 4 1 1 2 4:6 4
4. Slovėnija 4 0 1 3 3:6 1

D divizione triuškinančias pergales iškovojo Kazachstanas ir Armėnija.

Kazachai net 4:0 savoje aikštėje patiesė Andorą, o armėnai sugebėjo sureaguoti į prieš kelias dienas patirtą sensacingą pralaimėjimą Gibraltarui.

Šį kartą armėnai net 4:0 namuose sutriuškino Makedoniją, kuri buvo laimėjusi visas tris Tautų lygos dvikovas.

Įkvėpti sėkmės antrą pergalę iškovojo ir Gibraltaro futbolininkai, kurie 2:1 nukovė Lichtenšteiną.

Mūsų kaimynai latviai net 0:3 namuose krito prieš Gruzijos ekipą.