J.Mourinho lengviau atsikvėpė: „Tottenham“ išnešė sveiką kailį Bulgarijoje

Kuklus Plovdivo „Lokomotiv“ klubas buvo arti sensacijos UEFA Europos lygos atrankoje, tačiau netikėtai atsiradęs šansas sudegė per kelias minutes rungtynių pabaigoje. Bulgarijos klubas namuose 1:2 nusileido Londono „Tottenham Hotspur“ ekipai.
Harry Kane'as
Harry Kane'as / „Scanpix“ nuotr.

Jose Mourinho auklėtiniai įvarčio nesugebėjo pasiekti 80 minučių, o Georgi Minčevas 71-ąją minutę net išvedė „Lokomotiv“ į priekį.

Vis dėlto situacija drastiškai pasikeitė po aštuonių minučių. Iš pradžių pražangą ir antrąją geltoną kortelę užsidirbo Bircentas Karagerenas, o jau po kelių akimirkų iš aikštės už šiurkštų taisyklių pažeidimą buvo pašalintas ir Dinisas Almeida.

„Lokomotiv“ portugalas lyg Luisas Suarezas 2010 m. pasaulio čempionate ranka sustabdė „Tottenham“ smūgiuotą kamuolį ant vartų linijos, o jo komanda sulaukė dvigubos bausmės – ne tik raudonos kortelės, bet ir baudinio į savo vartus.

Šansu užtikrintai pasinaudojo Harry Kane'as, išlyginęs rezultatą, o dviejų žaidėjų kiekybinę persvarą įgiję „Spurs“ netruko pelnyti ir antrą įvartį – jį po penkių minučių pasiekė Tanguy Ndombele.

Kitą savaitę „Tottenham“ klubo lauks dar viena ilga kelionė – trečiajame Europos lygos atrankos etape Londono klubas žais prieš „Shkendija“ ekipą iš Šiaurės Makedonijos.