Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Skaityti apie sportą - taip pat sportas.
Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

JAE prasidėjo 2010 metų FIFA klubų pasaulio taurės futbolo turnyras

Šeimininkų pergale trečiadienį Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) prasidėjo 2010 metų FIFA pasaulio klubų futbolo taurės turnyras. Vienintelėse septynių komandų turnyro atrankos etapo rungtynėse „Al Wahda“ (JAE) futbolininkai 3:0 (2:0) nugalėjo „Hekari United“ (Papua Naujoji Gvinėja) vienuolikę.
„Al Wahda“ triumfas.
„Al Wahda“ triumfas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Hugo (40 min.), Fernando Baiano (44 min.) ir Abdoulraheemas Jumaa (71 min.).

Turnyro ketvirtfinalyje „Al Wahda“ klubas šeštadienį susitiks su Azijos čempione „Seongnam“ (Pietų Korėja) komanda, o kitame ketvirtfinalio mače penktadienį žais CONCACAF pajėgiausių klubų turnyrą laimėjusi „Pachuca“ (Meksika) ekipa ir Afrikos čempionai „TP Mazembe“ (Kongo Demokratinė Respublika) futbolininkai.

Penktadienį vyksiančio ketvirtfinalio nugalėtojas pusfinalyje žais su stipriausia Europos komanda Milano „Inter“ (Italija), o šeštadienį vyksiančią dvikovą laimėjęs klubas susitiks su Pietų Amerikos čempione „Internacional“ (Brazilija) komanda.

Pajėgiausias 2010 metų planetos klubas paaiškės gruodžio 18 dieną.

Pastarųjų trijų turnyrų nugalėtojais tapo Europos klubai, o 2009-ųjų finale „Barcelona“ (Ispanija) po pratęsimo 2:1 įveikė La Platos „Estudiantes“ (Argentina) futbolininkus.

Didžiausiame Bukčių miško parke Vilniuje pasivaikščioti kviečia trys nauji maršrutai