„Jagiellonia“ pasiekė lygiąsias išvykoje, A.Novikovas atliko rezultatyvų perdavimą

Balstogės „Jagiellonia“ ekipa su dviem Lietuvos rinktinės futbolininkais sėkmingai pradėjo Europos lygos atrankos varžybų antrojo etapo kovą. Išvykoje Lenkijos vicečempionai įmušė įvartį ir pasiekė lygiąsias su Azerbaidžano ekipa „Gabala“ – 1:1.
Arvydas Novikovas
Arvydas Novikovas / jagiellonia.pl nuotr.

Tiek Fiodoras Černychas, tiek Arvydas Novikovas žaidė ekipos startinėje sudėtyje.

Lenkijos klubą į priekį išvedė Tarasas Romanczukas, kai įmušė įvartį 15-ąją rungtynių minutę po rezultatyvaus Arvydo Novikovo perdavimo nuo kampinio.

Šeimininkai antrąjį kėlinį pradėjo labai aktyviai ir jau Stevenas Josephas-Monrose jau 46-ąją minutę įmušė įvartį ir atstatė rungtynėse lygybę.

Nuo 85-osios minutės A.Novikovas buvo pakeistas, o F.Černychas rungtyniavo iki mačo pabaigos.

Atsakomosiose rungtynėse Balstogėje vyks lygiai po savaitės.