„Jagiellonia“ su Lenkijos čempionato lyderiais pasidalijo po tašką

Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos 35-ojo turo rungtynėse Balstogės „Jagiellonia“ su dviem lietuviais susitiko su lydere Varšuvos „Legia“ ekipai. Užfiksuotos lygiosios 0:0.
Fiodoras Černychas

Fiodoras Černychas, kuriam rungtynių dieną suėjo 26-eri, pasirodė starto sudėtyje ir žaidė beveik 80 minučių. Arvydas Novikovas į aikštę žengė antrojo kėlinio pradžioje.

Nuo 87 minutės „Legia“ rungtyniavo be pašalinto žaidėjo, bet „Jagiellonia“ kiekybine persvara nespėjo pasinaudoti.

Nulinėmis lygiosiomis baigėsi ir Poznanės „Lech“ ir Gdansko „Lechia“ mačas. Šie klubai taip pat kovoja dėl titulo. „Legia“su 40 taškų lieka pirmoje vietoje, o „Jagiellonia“, „Lechia“ ir „Lech“ turi po 38 taškus.