Japonija kontrolinėse rungtynėse parklupdė Naująją Zelandiją 4:2

Trečiadienį prasidėjusią rinktinių pertrauką pirmieji futbolo rungtynėmis pažymėjo Japonijos ir Naujosios Zelandijos futbolininkai. Tokijuje vykusiame mače šeimininkai 4:2 (4:1) nepaliko vilčių svečiams.
Shinji Kagawa
Shinji Kagawa / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Japonai pasiuntė svečius iš Naujosios Zelandijos į nokdauną per 17 minučių, kai vieną po kito sumušė keturis įvarčius.

Jau 4-ąją minutę pirmąjį įvartį įmušė Shinji Okazaki, žaidžiantis „Mainz“ ekipoje Vokietijoje. Vos po 4 minučių „Manchester United“ saugas Shinji Kagawa rezultatą 11 metru baudiniu padvigubino.

Praėjus dar trims minutėms pasižymėjo Masato Morishige, o 17-ąją minutę dublį pasiekė antrą kartą įmušęs Sh.Okazaki.

Tiesa, vėliau svečiai truputį atsigavo ir Chrisas Woodas 39 min. rezultatą kiek sušvelnino. Vis dėlto, Japonijos rinktinė žaidė kur kas geriau, nors ir praleido antrą įvartį nuo Ch.Woodo 80-ąją minutę.