Jaunieji futbolininkai pratęsė tragišką seriją – krito ir prieš Maltą

Lietuvos U-19 rinktinė šešių dienų rungtynių ciklą baigė pralaimėjimu 1:2 bendraamžiams iš Maltos. Pirmose dviejose rungtynėse sutriuškinti lietuviai šįkart neišlaikė turėtos persvaros.
Lietuva U-19 – Belgija U-19
Lietuva U-19 – Belgija U-19 / nuotr. LFF.lt

Europos čempionato atrankos rungtynėse Antano Vingilio treniruojamą komandą į priekį 12-ąją minutę išvedė Benas Anisas.

Tačiau Alexanderis Satriano (52 min.) ir Marcusas Grima (65 min.) tiksliais smūgiai pratęsė jaunųjų Lietuvos futbolininkų agoniją.

Šiame susitikime Lietuvos komanda 5 kartus smūgiavo į vartų plotą ir nė karto šalia vartų. Maltos žaidėjai 6 kartus siuntė kamuolį į vartų stačiakampį ir 3 kartus mušė šalia jo.

Primename, kad pirmose rungtynėse lietuviai 0:5 krito prieš belgus, o šeštadienį net 0:7 buvo pervažiuoti prancūzų.

Tad po pirmų trijų rungtynių lietuviai su 0 taškų užima paskutinę vietą turnyro lentelėje.

Turnyro lentelė:

Žaista Pergalės Lygiosios Pralaimėjimai Įmušta Praleista Įvarčių santykis Taškai