Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Javieras Mascherano ne tik pasirašys naują sutartį su „Barcelona“, bet ir gaus didesnį atlyginimą

Katalonijos klubas oficialiai paskelbė sėkmingai baigęs derybas su argentiniečiu Javieru Mascherano dėl naujos sutarties pasirašymo, praneša fcbarcelona.lt.
Javieras Mascherano
Javieras Mascherano / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau artimiausiu metu 28 metų futbolininkas padės parašą ant naujojo kontrakto su „Barcelona“, kuris galios iki 2016-ųjų birželio 30 dienos. Ankstesnioji J. Mascherano sutartis galiojo iki 2014 metų vasaros.

Argentinietis 2010-aisiais į „Barcelona“ persikėlė iš „Liverpool“ ekipos, o katalonai už futbolininką nepagailėjo 22 milijonų eurų.

Per dvejus sezonus J. Mascherano ne tik patvirtino labai patikimo žaidėjo reputaciją, tačiau ir tapo kur kas universalesniu. Tuometinio vyriausiojo trenerio Josepo Guardiolos paragintas J. Mascherano, įprastai rungtyniavęs atraminio saugo pozicijoje, Katalonijos klube ėmė pratintis žaisti vidurio gynėju. Pats futbolininkas teigė, kad iš pradžių toks eksperimentas jam nepatiko, tačiau vėliau prisipažino, kad ekipos strategas buvo teisus, o gebėjimas žaisti keliose pozicijose labai praplėtė jo techninį arsenalą.

Pasak Ispanijos sporto žiniasklaidos, neliko pamirštas ir faktas, kad J. Mascherano, duodamas sutikimą keltis į „Barcą“, pats prisiėmė dalį finansinių įsipareigojimų bei iš asmeninių lėšų Liverpulio komandai sumokėjo dalį perėjimo sumos. Teigiama, kad už atsidavimą ir puikų žaidimą Katalonijos klubas dabar kompensuos žaidėjui patirtus nuostolius – argentinietis ne tik pasirašys naują sutartį, tačiau ir gaus didesnį atlyginimą.

Be to, nuo 90 iki 100 milijonų eurų padidinta ir futbolininko išpirkos suma. Tiek turėtų sumokėti bet kuri komanda, panorusi argentinietį įsigyti be tiesioginių derybų su pačia „Barcelona“.

„Barcelona“ gretose J. Mascherano yra sužaidęs 97 oficialius susitikimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius