Johnas Terry 98-ąją minutę išplėšė „Chelsea“ lygiąsias, D.Costa patyrė traumą

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį pergalę šventė „Manchester City“, o Londono „Chelsea“ išplėšė lygiąsias 3:3.
Diego Costa
Diego Costa / „Scanpix“ nuotr.

Londono klubas nepralaimi nuo to laiko, kai treneriu tapo Guusas Hiddinkas.

Johnui Terry tai buvo 700-osios rungtynės Londono „Chelsea“ ekipoje, tačiau jos prasidėjo nesėkmingai. Gynėjas antrojo kėlinio pradžioje įsimušė į savus vartus.

Po penkių minučių „Everton“ persvarą dvigubino Kevinas Mirallas. Tačiau „Chelsea“ netrukus surengė atsakymą. Per kelias minutes Diego Costos ir Cesco Fabregaso įvarčiai išlygino rezultatą.

Ramiro Funesas 90-ąją minutę išvedė „Everton“ į priekį, tačiau teisėjas negailėjo pridėto laiko. 98-ąją minutę reabilitavosi ir lygiąsias išplėšė Johnas Terry. Tiesa, atrodo, kad gynėjas buvo nuošalėje.

Liverpulio ekipos treneriui Roberto Martinezui tai buvo 250 rungtynės „Premier“ lygoje.

Londono klubas su 25 taškais liko 14-oje vietoje. Liverpulio klubas su 29 taškais liko vienuoliktas.

„Manchester City“ 4:0 nugalėjo „Crystal Palace“.

22-ąją minutę Mančesterio ekipą į priekį išvedė Fabianas Delphas. Pirmojo kėlinio pabaigoje persvarą padvigubino Sergio Aguero.

68-ąją minutę S.Aguero mušė dar vieną įvartį. Davidas Silva taip pat prisidėjo įvarčiu.

Pablo Zabaleta šventė 31-ąjį gimtadienį ir 200 rungtynių „Premier“ lygoje.

„Manchester City“ su 43 taškais lieka antroje vietoje.