„Jonavos“ duobė gilėja: nusileido ir „Palangai“

Sunkiai sezoną pradėjusi ir iš nesėkmių liūdno neišbrendanti „Jonava“ įsitvirtino paskutinėje A lygos lentelės vietoje. Išvykoje Dariaus Gvildžio auklėtiniai 1:3 krito prieš „Palangą“.
„Trakai“ – „Jonava“
„Trakai“ – „Jonava“ / Sauliaus Čirbos nuotr.

Pirmąjį palangiškių įvartį jau 4-ąją minutę pelnė Edgaro Jaunkausko kvietimo į rinktinę sulaukęs Simonas Urbys.

Skirtmą padvigubino Gvidas Juška, kuris 21-ąją minutę lyg iš patrankos įšovė kamuolį į „Jonavos“ vartus.

Po pertraukos intrigą sugrąžino Tadas Eliošius, kuriam perdavimą priešais vartus iškišo Vytautas Lukša.

Tautvydas Eliošius 78-ąją minutę kietai sustabdė varžovą ir priešais save išvydo raudoną kortelę.

Taškus ant „i“ 90-ąją minutę sudėliojo ir „Palangos“ pergalę užtvirtino po keitimo aikštėje pasirodęs Tomas Dombrauskis.

Jonaviečiai po pralaimėjimo turi 11 taškų, yra aštunti ir nuo „Kauno Žalgirio“ atsilieka jau trimis, „Panaga“ su 16 taškų susilygino su penktoje vietoje žengiančiu Kauno „Stumbru“.