Laisvas žodis nereiškia palaidas.  Prenumeratai iki - 60%

Jose Mourinho sugrįžimas į „Chelsea“ pažymėtas pergale namuose

Londono „Chelsea“ klubas trenerio Jose Mourinho sugrįžimą į komandą pažymėjo iškovodamas pergalę jau pirmajame 2013-2014 metų „Premier“ lygos sezono ture.
Frankas Lampardas
Frankas Lampardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Mėlynieji“ namuose šventė pergalę 2:0 (2:0) prieš iš žemesnės lygos sugrįžusį „Hull City“ klubą.

Pačioje mačo pradžioje Fernando Torresas uždirbo 11 metrų baudinį, tačiau Frankas Lampardas nesugebėjo įmušti įvarčio.

Vis dėlto nepraėjo dešimties minučių ir Oscaras (13 min.) įmušė pirmąjį įvartį po puikaus Edeno Hazardo perdavimo. Jau 25 mačo minutę F.Lampradas ištaisė savo klaidą, kai puikiu ir galingu smūgiu realizavo baudos smūgį.

Mačo pradžioje varžovus parbloškęs Londono klubas turėjo ir daugiau progų pasižymėti, o „Hull City“ ekipa atsigavo tik antrojo kėlinio viduryje, kai surengė kelias pavojingesnes atakas.

Jau trečiadienį „Chelsea“ žais antras rungtynes, kai susitiks su Birmingemo „Aston Villa“.

Sekmadienį pergalę taip pat iškovojo Londono „Tottenham Hotspur“, išvykoje įveikęs „Crystal Palace“. Paskutinės pirmojo turo rungtynės vyks pirmadienį tarp „Manchetser City“ ir „Newcastle United“ ekipų.