15min be reklamos
Publikuota: 2016 rugpjūčio 7d. 20:16

Pergalingas Jose Mourinho sugrįžimas: pirmas titulas – „Manchester United“ kišenėje

Jesse Lingardas
„Scanpix“ nuotr. / Jesse Lingardas
Sekmadienį oficialiai prasidėjo Anglijos klubinio futbolo sezonas. Dėl „Bendruomenės skydo“ trofėjaus susitiko šalies taurės laimėtojas „Manchester United“ ir „Premier“ lygos nugalėtojas „Leicester City“. Jose Mourinho pirmasis blynas neprisvilo – „raudonieji velniai“ iškovojo pirmąjį sezono trofėjų, laimėję 2:1.

32 minutę Jesse Lingardas sugebėjo vienas prasiveržti pro visą „lapių“ gynybą ir pasiuntė kamuolį į Kaspero Schmeichelio vartus.

51-ąją minutę, suklydus Marouane Fellaini, puikią progą pasižymėti gavo praėjusio sezono žvaigždė Jamie Vardy. Puolėjas atsidūrė vienas prieš Davidą De Gea ir nesunkiai pasiuntė kamuolį į vartus – 1:1.

Tačiau lemiamą žodį mače tarė Zlatanas Ibrahimovičius. 83-ąją minutę švedas puikiai pasinaudojo Antonio Valencios perdavimu ir galva pelnė pergalingą įvartį.