Josepą Guardiolą įsiutino JAV futbolininkų, nugalėjusių jo Miuncheno „Bayern“, agresyvumas

Thomas Muelleris
„Scanpix“ nuotr. / Thomas Muelleris
0

Ketvirtadienį JAV buvo surengtos draugiškos rungtynės tarp geriausių JAV futbolo lygos MLS žaidėjų rinktinės ir Miuncheno „Bayern“. Pergalę 2:1 šventė amerikiečiai, o Josepas Guardiola buvo pasibaisėjęs varžovų agresyvumu.

Pirmąjį rungtynių įvartį 8-ąją minutę įmušė Robertas Lewandowskis. Antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Bradley Wrightas-Phillipsas. 70-ąją minutę pergalę amerikiečiams išplėšė Landono Donovano įvartis.

Miuncheno „Bayern“ treneris Josepas Guardiola po rungtynių buvo toks įsiutęs dėl JAV žvaigždžių agresyvaus žaidimo, kad net nepaspaudė rankos Portlando „Timbers“ treneriui Calebui Porteriui.

64-ąją rungtynių minutę Osvaldo Alonso įvažiavo į Xherdaną Shaqiri. J.Guardiola neslėpė pasipiktinimo šiuo epizodu. Rungtynių pabaigoje Willas Johnsonas taip  pat pavojingai žaidė prieš Bastianą Schweinsteigerį.