2016 10 02 /20:23

Josepo Guardiolos „Manchester City“ krito Londone prieš nuostabiai sužaidusį „Tottenham Hotspur“

Londono „Tottenham Hotspur“ sužaidė puikias rungtynes ir privertė Josepo Guardiolos treniruojamą „Manchester City“ patirti pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną. Sekmadienį vykusiose centrinėse Anglijos „Premier“ lygos 7-ojo turo rungtynėse „Spurs“ namuose šventė pergalę 2:0.
Dele Alli
Dele Alli / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis įvartis į svečių vartus krito 9-ąją minutę, kai po Danny Rose'o perdavimo iš kairiojo krašto kamuolį į savo vartus nukreipė serbas Aleksandras Kolarovas.

Pasiekę įvartį, Londono futbolininkai nenurimo ir 37-ąją minutę po gražios kombinacijos Dele Alli smūgiu iš kelių metrų padvigubino persvarą.

65-ąją minutę rezultatas galėjo tapti triuškinantis. Po žaibiškos atakos D.Alli savo baudos aikštelėje pargriovė Fernandinho, tačiau Erikas Lamela nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Nepaisant pralaimėjimo, „Manchester City“ su 18 taškų išsaugojo lyderio poziciją, o tašku atsiliekantis „Tottenham Hotspur“ žengia antras.

Kitame mače titulą ginantis „Leicester City“ nulinėmis lygiosiomis išsiskyrė su „Southampton“.

Londono „Arsenal“ po labai dramatiškos kovos ir tik per papildomą rungtynių laiką pelnyto Alexo Oxlade'o-Chamberlaino įvarčio svečiuose įveikė „Burnley“ ir užima trečiąją vietą.

Londono „Tottenham Hotspur“ – „Manchester City“ 2:0
9' [1:0] Aleksandras Kolarovas (į savo vartus)
37 [2:0] Dele Alli
65' Erikas Lamela („Tottenham Hotspur“) nerealizavo 11 metrų baudinio

„Leicester City“ – „Southampton“ 0:0

„Burnley“ – Londono „Arsenal“ 0:1
90' [0:1] Alexas Oxlade'as-Chamberlainas