Juoda diena milžinams – krito „Chelsea“, strigo „Manchester United“

Anglijos futbolo čempionato lyderių Londono „Chelsea“ futbolininkų persvara sumenko iki septynių taškų, kai jie netikėtai namie 1:2 pralaimėjo „Crystal Palace“ komandai, o antrojoje vietoje esantis „Tottenham Hotspur“ išvykoje 2:0 įveikė „Burnley“.
Londono „Chelsea“ nepralaimėtų rungtynių serija baigėsi
Londono „Chelsea“ nepralaimėtų rungtynių serija baigėsi / „Scanpix“ nuotr.

Antonio Conte vadovaujami „Chelsea“ futbolininkai buvo laimėję 10 pastarųjų mačų savo stadione ir nepralaimėję nė vieno mačo visose varžybose nuo rugsėjo 16 dienos.

Tačiau šeštadienį Londono klubas pralaimėjo, nepaisant kamuolio kontrolės (73 proc.) ir pirmojo įvarčio, kurį pelnė Cescas Fabregasas.

Wilfriedas Zaha pelnė įvartį „Crystal Palace“, o netrukus Christianas Benteke įmušė dar vieną. „Chelsea“ ėmė spausti svečius, bet vartininkas Wayne'as Hennesey iš viso atrėmė 11 smūgių ir padėjo komandai laimėti jau ketvirtąsias rungtynes iš eilės.

„Scanpix“ nuotr./Londono „Chelsea“ nepralaimėtų rungtynių serija baigėsi

Arčiau prie „Chelsea“ (69 taškai per 29 rungtynes) priartėjo šeštadienį pergales įsirašę „Tottenham Hotspur“ (62 taškai per 29 rungtynes) ir „Liverpool“ (59 taškai per 30 rungtynių).

Arčiau didžiojo ketverto galėjo atsidurti ir „Manchester United“, bet traumų praretinta komanda namie sužaidė 0:0 su „West Bromwich Albion“.

Per 28 mačus surinkusi 53 taškus „ManUnited“ lieka penktojoje vietoje, keturiais taškais atsilikdama nuo ketvirtoje pozicijoje esančio „Manchester City“ klubo (57 taškai per 28 mačus), kuris sekmadienį išvykoje žais su šeštąją lygos komanda Londono „Arsenal“ (50 taškų per 27 mačus)

„West Bromwich Albion“ liko aštunta su 44 taškais po 30 mačų.

Jose Mourinho treniruojama „ManUnited“ nepralaimi lygoje jau 19 rungtynių, bet dažnai sužaidžia lygiosiomis, o šeštadienį turbūt ir nenusipelnė daugiau – šeimininkai sukūrė mažai progų ir pirmą smūgį į varžovų vartus atliko tik 67 minutę.

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„Liverpool“ – „Everton“ 3:1

8' S.Mane [1:0]

28' M.Penningtonas [1:1]

31' Ph.Coutinho [2:1]

60' D.Origi [3:1]

„Burnley“ – „Tottenham Hotspur“ 0:2

66' E.Dieras [0:1]

77' H.Min Sonas [0:2]

Londono „Chelsea“ – „Crystal Palace“ 1:2

5' C.Fabregasas [1:0]

9' W.Zaha [1:1]

11' Ch.Benteke [1:2]

„Hull City“ – „West Ham United“ 2:1

18' A.Carrollas [0:1]

53' E.Robertsonas [1:1]

85' A.Ranocchia [2:1]

„Leicester City“ – „Stoke City“ 2:0

25' O.Ndidi [1:0]

47' J.Vardy [2:0]

„Manchester United“ – „West Bromwish Albion“ 0:0

„Watford“ – „Sunderland“ 1:0

59' M.Britosas [1:0]