„Juventus“ futbolininkai Florencijoje tenkinosi lygiosiomis

Italijos futbolo pirmenybėse „Fiorentina“ ir Turino „Juventus“ sužaidė lygiosiomis 1:1.
„Fiorentina“ – „Juventus“
„Fiorentina“ – „Juventus“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Juventus“ pirmavo po 9-ą minutę Arkadiušo Miliko pelnyto įvarčio, tačiau 29-ą minutę šeimininkai rezultatą išlygino, kai pasižymėjo Christianas Kouame.

Luka Jovičius, „Fiorentina“ puolėjas iš Serbijos, 44-ą minutę galėjo išvesti savo komandą į priekį, bet nerealizavo baudinio.

„Fiorentina“ kamuolį kontroliavo 60 proc. laiko ir atliko 16 smūgių, kai „Juventus“ – tik 4.

Tai jau ketvirtoji „Juventus“ išvyka į Florenciją „Serie A“ lygoje, kai nepavyksta parsivešti pergalės.

Paskutinį kartą „Juventus“ čia laimėjo 2018 metais.