„Juventus“ ir be Cristiano Ronaldo triuškino varžovus

Susigrąžinti Italijos taurę siekiantis Turino „Juventus“ klubas pasiekė lengvą pergalę ketvirtfinalyje. „Senoji senjora“ namuose 4:0 sutriuškino „Spal“ futbolininkus.
„Juventus“ žaidėjų triumfas
„Juventus“ žaidėjų triumfas / „Scanpix“ nuotr.

Po įvartį Turino ekipai įmušė Alvaro Morata (16 min.), Gianluca Frabotta (33 min.), Dejanas Kulusevskis (78 min.) ir Federico Chiesa (90+4 min.).

Pergalę „Juventus“ iškovojo nepaisant to, jog poilsio gavo komandos lyderis ir rezultatyviausias šio sezono žaidėjas Cristiano Ronaldo.

Pusfinalyje „Juve“ žais prieš Milano „Inter“ klubą.

Savo ruožtu kitame pusfinalyje savo varžovo jau laukia Bergamo „Atalanta“, 3:2 įveikusi Romos „Lazio“.

Bergamo futbolininkai triumfavo nepaisant to, jog pirmajame kėlinyje atsiliko nuo varžovų, o antrajame jų liko mažiau po Jose Luiso Palomino užsidirbtos raudonos kortelės.

Pergalę 57-ąją minutę „Atalanta“ klubui jau žaidžiant mažumoje išplėšė Aleksejus Mirančiuko įvartis.

Pusfinalyje „Atalanta“ žais prieš „Napoli“ arba „Spezia“, kuriai atstovauja lietuvis Titas Krapikas.