„Juventus“ Italijos čempionate be didesnio vargo įveikė „Udinese“

Pirmadienį vakare Italijoje pasibaigė 33-iasis „Serie A“ futbolo pirmenybių turas. o vieninteliame mače sėkmė lydėjo Turino „Juventus“ ekipą.
„Juventus“
„Juventus“ / „Scanpix“ nuotr.

Namuose rungtyniavusi Francesco Guidolino vadovaujama „Udinese“ ekipa turėjo pripažinti svečių iš Turino pranašumą 2:0.

Antonio Conte treniruojami „Juventus“ futbolininkai jau pirmajame kėlinyje sutvarkė reikalus aikštėje, todėl antrajame liko tik formalumai.

16-ąją minutę į priekį svečius išvedė Sebastianas Giovinco, o po 10-ies minučių rezultatą padvigubino Fernando Lllorente.

Šių dviejų tikslių smūgių pakako iškovoti pergalei ir įsirašyti dar tris taškus į savo sąskaitą turnyrinėje lentelėje.

Turino klubas prieš artimiausius persekiotojus „Roma“ futbolininkus turi 8 taškų pranašumą.

Iki čempionato pabaigos liko 5 turai.

Rezultatas:

„Udinese“ 0 – 2 „Juventus“
16` [0 – 1] Sebastian Giovinco
26` [0 – 2] Fernando Llorente