„Serie A“: Turino „Juventus“ nutraukė nesėkmių seriją, „Napoli“ sutrypė „Lazio“ futbolininkus

Italijos „Serie A“ pirmenybėse sekmadienį sužaistos aštuonerios 4-ojo turo rungtynės. Pirmąją pergalę čempionate iškovojo titulą ginanti Turino „Juventus“ ekipa.
Paulis Pogba
Paulis Pogba / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Massimiliano Allegri auklėtiniai išvykoje rezultatu 2:0 palaužė nuo 43-osios minutės dešimtyje rungtyniavusią „Genoa“ ekipą.

Pirmąjį įvartį į varžovų vartus įsimušė patys „Genoa“ futbolininkai: 37-ąką mačo minutę kamuolys vartuose atsidūrė nuo Eugenio Lamannos.

Antrajame kėlinyje 11 metrų baudiniu tris taškus įtvirtino Paulis Pogba. Tai pirmoji „Bianconeri“ pergalė per ketverias rungtynes. Šalies čempionai į savo sąskaitą įsirašė tik 4-ąjį tašką.

Kitame susitikime vienvaldžiai čempionato lyderiai Milano „Inter“ po Mauro Icardi tikslaus smūgio šventė pergalę 1:0 išvykoje prieš „Chievo“ ir iškovojo 4-ąją pergalę iš 4 galimų šį sezoną.

„Roma“ namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su „Sassuolo“ futbolininkais. Šiose rungtynėse pasižymėjo ir gyva Italijos futbolo legenda Francesco Totti, kuris Italijos čempionate muša įvartį jau 22-ąjį sezoną iš eilės.

Vėliau vykusiame mače „Fiorentina“ išvykoje 1:0 palaužė lygos naujokus „Carpi“, o vakariniame susitikime „Napoli“ futbolininkai net 5:0 pervažiavo Romos „Lazio“ pasipriešinimą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Gonzalo Higuainas, po kartą pasižymėjo Allanas, Lorenzo Insigne ir Manolo Gabbiadini.