„Juventus“ toliau mušasi dėl Čempionų lygos: pasiekė svarbią pergalę

Turino „Juventus“ futbolininkai daro viską, kas yra jų valioje, kad kitą sezoną žaistų Čempionų lygoje. Nors situacija vis dar lieka sunki ir ją kontroliuoja ne Andrea Pirlo kariauna.

Trečiadienio vakarą „Serie A“ rungtynėse „Juventus“ 3:1 išvykoje įveikė „Sassuolo“ ekipą.

Galėjo šeimininkai išsiveržti į priekį prieš „Juventus“ 16-ąją minutę, bet 11 metrų baudinio nerealizavo Domenico Berardi.

Į priekį svečius išvedė Adrienas Rabiot, pasižymėjęs 28-ąją minutę, o skirtumą 45-ąją minutę padvigubino Cristiano Ronaldo.

Vis tik antrajame kėlinyje įtampa išaugo po Giacomo Raspadori įvarčio 59-ąją minutę.

Taškus ant „i“ galiausiai sudėliojo Paulo Dybala, kuris 66-ąją minutę mušė po Dejano Kulusevskio perdavimo.

Po pergalės „Juventus“ turi 72 taškus ir yra penktoje vietoje „Serie A“ lentelėje. Ši vieta garantuoja galimybę žaisti kito sezono Europos lygoje. Nuo laipteliu aukščiau esančio ir Čempionų lygos kortą laikančio „Napoli“ A.Pirlo vyrai atsilieka 1 tašku, bet iki Italijos pirmenybių pabaigos abiems ekipoms liko sužaisti vos po dvejas rungtynes.

„Inter“ komanda jau yra užsitikrinusi čempionų titulą.