Kaimynams latviams – skaudi kroatų futbolo pamoka

Latvijos futbolo rinktinė skaudžiai sutriuškinta Europos čempionato atrankos rungtynėse.

Dainio Kazakevičiaus auklėtiniai Kroatijoje net 0:5 (0:3) neprilygo pasaulio čempionato prizininkams.

Bronzą pernai Katare laimėję kroatai namie svečius skriausti ėmė nuo pat rungtynių pradžios – Bruno Petkovičius įmušė jau 3 minutę.

Netrukus „šachmatinių“ puolėjas pridėjo rezultatyvų perdavimą Luka Ivanučecui (13 min.), o kėlinio pabaigoje dar sykį pasižymėjo ir pats (44 min.).

„Scanpix“/AP nuotr./Luka Modričiaus perdavimas

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Pasikeitė tik vartai, į kuriuos krito įvarčiai. Į kitą pusę puolę kroatai įmušė dar du – Andrejus Kramaričius (68 min.) ir Mario Pašaličius (74 min.).

Tuo metu kroatų sirgaliai linksminosi – jie sveikino su gimtadieniu vis dar žaidžiančią savo legendą Luka Modričių, kuriam rytoj sueina 38-eri.

Skaudžią pamoką gavę latviai lieka be taškų atrankoje į 2024-ųjų Europos čempionatą.

Kroatai (7 tšk.) D grupėje kol kas žengia antri. Tiesa, jie yra sužaidę net 2 rungtynėmis mažiau nei pirmaujantys turkams (10 tšk.), kurie penktadienį namuose tik pabaigoje išplėšė lygiąsias 1:1 su armėnais (7 tšk.).

Į „Euro 2024“ pateks dvi geriausios grupės komandos.