Kaip geriausiais laikais: „Premier“ lygoje – Garetho Bale'o „hat-trickas“

Garethas Bale'as prisiminė geriausius laikus ir nukalė Londono „Tottenham Hotspur“ pergalę Anglijos „Premier“ lygoje.
Garethas Bale'as
Garethas Bale'as / „Scanpix“ nuotr.

Trys velsiečio įvarčiai padėjo „Spurs“ ekipai sutriuškinti „Sheffield United“ ekipą 4:0.

Pirmą kartą G.Bale'as pasižymėjo 36-ąją minutę, kai užbaigė ataką vienu lietimu po Serge'o Aurier perdavimo.

Antrąsyk „Tottenham“ žvaigždė pasižymėjo 61-ąją minutę, kuomet užbaigė greitą ataką, pradėtą Son Heung-mino.

Dar po aštuonių minučių G.Bale'as „hat-tricką“ užbaigė fantastišku smūgiu iš baudos aikštelės prieigų.

„Tottenham“ pergalę 77-ąją minutę įtvirtino nuo virpsto kamuolį į tinklą pasiuntęs Son Heung-minas.

56 taškus per 34 rungtynes surinkęs „Tottenham“ išsaugo viltis patekti į ketvertą ir kitų metų UEFA Čempionų lygą – iki ketvirtoje vietoje esančios Londono „Chelsea“ šiai ekipai likus keturiems turams trūksta 5 taškų.

Jau senokai viltis išlikti „Premier“ lygoje praradęs „Sheffield United“ yra paskutinis 20-as.