Karaliaus taurės drama – trys raudonos kortelės ir „Barcelona“ finale

Ispanijos Karaliaus taurės antrosiose pusfinalio rungtynėse „Barcelona“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su Madrido „Atletico“, bet bendru rezultatu 3:2 žengė į finalą.
Luisas Suarezas
Luisas Suarezas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

43-ąją minutę pirmąjį įvartį įmušė Luisas Suarezas. Pirmasis vartus atakavo Lionelis Messi, tačiau jo smūgį atrėmė vartininkas. Urugvajietis pirmasis suskubo prie atmušto kamuolio ir užbaigė ataką.

57-ąją minutę antrą geltoną kortelę gavo Sergi Roberto ir „Barcelona“ liko dešimtiese.

69-ąją minutę antrą geltoną kortelę gavo Yannickas Carrasco ir jėgos aikštėje išsilygino.

80-ąją minutę po Gerardo Pique pražangos teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Barcelona“ vartus, bet Kevinas Gameiro nesugebėjo jo realizuoti.

Tačiau po trijų minučių futbolininkas ištaisė savo klaidą ir įmušė įvartį.

Rungtynių pabaigoje vieną po kito dvi geltonas korteles susirinkęs L.Suarezas buvo pašalintas iš aikštės ir turės praleisti finalo rungtynes.

Dėl geltonų kortelių rungtynes praleido Neymaras.

Pirmosiose pusfinalio rungtynėse Madride „Barcelona“ šventė pergalę 2:1.

Finale „Barcelona“ susitiks su „Celta Vigo“ ir „Alaves“ poros nugalėtoju. Pirmosios pusfinalio rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.