Karaliaus taurės pusfinalį „Barcelona“ pradėjo pergale namuose

Vėlų antradienio vakarą Ispanijoje sužaistas ir antrasis karaliaus taurės (Copa del Rey) pusfinalio susitikimas. Pirmosiose serijos rungtynėse „Barcelona“ namuose 2:0 (1:0) įveikė San Sebastiano „Real Sociedad“.
Sergio Busquetsas
Sergio Busquetsas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Į aikštę svečiai „Camp Nou“ stadione žengė kone iškart pasirengę pralaimėti. „Barca“ tvirtai paėmė kamuolio kontrolę ir rengė vieną pavojingą ataką prie kitos, beveik neišeidama iš baskų baudos aikštelės.

Vis dėlto įvarčio teko laukti beveik visas 45 minutes. Tik kėlinio pabaigoje po vienos iš daugelio atakų baudos aikštelėje pirmas prie atšokusio kamuolio prišoko Sergio Busquetsas ir įmušė įvartį.

Netrukus „Real Soceidad“ liko žaisti 10 prieš 11, kai Inigo Martinezas buvo nubaustas raudona kortele už ginčus su arbitrais.

Po pertraukos „Barcelona“ dar labiau dominavo ir netruko padidinti pranašumą, tačiau įvartis buvo itin kuriozinis.

Alexis Sanchezas 60 min. gavo puikų perdavimą iš komandos draugo ir atsidūrė kone vienas prieš vartininką. Čiliečio spirtas kamuolys atsitrenkė į virpstą, o prie kamuolio prišokęs Gorka Elustondo smūgiavo jį tiesiai į savo vartininką Enautą Zubikarai ir kamuolys, atšokęs nuo jo, atsidūrė vartuose.

„Barcelona“ kamuolio kontrolę rungtynėse laimėjo net 81:19, o 92 proc. jų perdavimų pasiekė tikslą. Šeimininkai atliko net 26 smūgius, tačiau tik septynis – į vartų plotą.

„Real Sociedad“ į vartų plotą pataikė tik du kartus iš trijų bandymų.

Atsakomosios rungtynės „Real Soceidad“ stadione vyks vasario 12 dieną.