Karaliaus taurės pusfinalyje „Barcelona“ nugalėjo „Villarreal“

Trečiadienį Ispanijoje prasidėjo Karaliaus taurės turnyro pusfinalio dvikovos.
Lionelis Messi ir Luisas Suarezas
Lionelis Messi ir Luisas Suarezas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmasis susitikimas įvyko „Camp Nou“ stadione, kur savo žiūrovų palaikoma „Barcelona“ susigrūmė su „Villarreal“ futbolininkais. Luiso Enrique vadovaujama ekipa pirmajame pusfinalio mače „submarinus“ pranoko rezultatu 3:1.

Pirmojo įvarčio teko palaukti ir tik 41-ąją minutę katalonai išsiveržė į priekį, kai puikų perdavimą Lioneliui Messi atliko Luisas Suarezas. Argentinietis vienu lietimu nuginklavo varžovų vartininką.

Antrasis kėlinys itin sėkmingai prasidėjo varžovams iš Viljarealio. 48-ąją minutę nuostabų smūgį iš maždaug 25 metrų atliko ir jokių vilčių Marco-Andre Ter Stegenui nepaliko Manuelis Tiguerosas.

Vis dėlto ilgai „Villarreal“ klubas lygiu rezultatu nesidžiaugė ir vos po minutės puikiai su L.Suarezu susižaidęs Andresas Iniesta atstatė pusiausvyrą.

64-ąją minutę pergalę užtvirtino Gerradas Pique, po kampinio pasižymėjęs galva. 71-ąją minutę rezultatą triuškinančiu galėjo paversti Neymaras, tačiau brazilas nerealizavo 11 metrų baudinio.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų įvyks kovo 4-ąją dieną.

„Barcelona“ – „Villarreal“ 3:1

41' [1 – 0] L.Messi

48' [1 – 1] M.Trigueros

49' [2 – 1] A.Iniesta

64' [3 – 1] G.Pique

71' Neymaras („Barcelona“) nerealizavo 11m. baudinio