2019 03 02 /23:43

Vėl nutildė Madridą: karštas „El Clasico“ vakaras baigėsi dar viena „Barcelona“ pergale

Ispanijos futbolo lygoje įvyko dar vienas karštas „El Clasico“ mūšis. Madrido „Santiago Bernabeu“ stadione krito tik vienas įvartis, kuris pergalę atnešė „Barcelona“ ekipai.
Lionelis Messi ir Sergio Ramosas
Lionelis Messi ir Sergio Ramosas / „Scanpix“ nuotr.

26-ą minutę Ivanas Rakitičius meistriškai perkėlė kamuolį per Thibaut Courtois, nutildydamas „Real“ sirgalių armiją.

Nors progų turėjo abi komandos, tai liko vieninteliu rungtynių įvarčiu.

„Real“ nelaimėjo jau šešto „El Clasico“ iš eilės, o „Barcelona“ šioje serijoje pasiekė ketvirtą pergalę.

Beje, tai jau 23-ias „El Clasico“ mūšis lygoje iš eilės, kuriame „Barsa“ sugebėjo įmušti. Tai unikali serija šių klubų tarpusavio mačų istorijoje.

Pirmo kėlinio pabaigoje aikštėje kilo sąmyšis, kai po kontakto su Sergio Ramosu ant vejos sukniubo Lionelis Messi.

Arbitras Alejandro Jose Hernandezas į tai nereagavo ir taip įsiutino tiek patį L.Messi, tiek kitus „Barsos“ futbolininkus, reikalavusius nubausti S.Ramosą už smūgį į veidą.

Abi žvaigždės susirėmė galvomis, bet arbitras sankcijų nesiėmė.

Tiesa, 61-ą minutę geltona kortelė po pražangos prieš L.Messi S.Ramosui galiausiai buvo parodyta.

„Barcelona“ kamuolį kontroliavo 52 proc. laiko, bet „Real“ atliko net 17 smūgių („Barcelona“ – 10). Tiesa, tik keturi šeimininkų smūgiai buvo į vartų plotą („Barcelona“ – 3).

„Barcelona“ įsirašė 60-ąjį tašką ir tvirtai pirmauja Ispanijos lygoje. Madrido „Atletico“ sąskaitoje 50, „Real“ – 48 taškai.

Primename, jog šią savaitę „Barcelona“ jau išsivežė vieną pergalę iš „Santiago Bernabeu“, kai „Copa del Rey“ pusfinalyje sutaršė „Real“ ekipą rezultatu 3:0.