Kartus Maradonos ir argentiniečių pralaimėjimas

Spaudimas Argentinos futbolo rinktinės treneriui Diego Maradonai stiprėja. Trečiadienį 2010 metų pasaulio futbolo čempionato Pietų Amerikos atrankos turnyro rungtynėse jo auklėtiniai išvykoje 0:2 pralaimėjo Ekvadoro futbolininkams.
D.Maradona vos nenusirovė plaukų dėl pralaimėjimo
D.Maradona vos nenusirovė plaukų dėl pralaimėjimo. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kelialapius į 2010 metų pasaulio futbolo čempionatą Pietų Afrikos Respublikoje (PAR) iškovos keturios geriausios Pietų Amerikos atrankos turnyro komandos, o penktoji turės žaisti atkrintamąsias rungtynes su ketvirtąja Centrinės ir Šiaurės Amerikos bei Karibų šalių atrankos turnyro (CONCACAF) ekipa.

Šiuo metu ketvirtą vietą užimančiai Argentinos rinktinei ant kulnų lipa vos dviem taškais atsiliekanti Ekvadoro komanda, o lyderio pozicijoje įsitvirtino Brazilijos futbolininkai. Jie savo aikštėje 2:1 įveikė į trečiąją vietą nukritusius Paragvajaus (24 tšk.) futbolininkus.

Prieš pralaimėjimą Ekvadore D.Maradonos auklėtiniai patyrė skaudžiausią istorijoje pralaimėjimą Bolivijoje, kai aukštikalnėse nusileido varžovams net 1:6.

Trečiadienio mače iš pradžių dominavo argentiniečiai, tačiau 27-ą minutę 11 m baudinio nerealizavo Carlosas Tevezas, o ekvadoriečiai už tai nubaudė svečius dviem įvarčiais antroje mačo dalyje. 71-ą minutę pasižymėjo Walteris Ayovi, o 84-ą – Pablo Palaciosas.