Publikuota: 2012 rugpjūčio 21d. 08:24

Kartus startas Anglijos čempionate: „Manchester United“ pralaimėjo „Everton“

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka

Didelis „Man Utd“ gerbėjų entuziazmas prieš naująjį Anglijos „Premier“ lygos sezoną buvo numalšintas jau pirmadienį, I turo rungtynėse.

Shinji Kagawa pasirodė startinėje vienuolikėje, o Robinas van Persie į aikštę žengė po keitimo, tačiau „raudonieji velniai“ išvykoje minimaliu rezultatu 1-0 buvo priversti pripažinti Liverpulio „Everton“ futbolininkų pranašumą.

Vienintelį įvartį pelnė puikų mačą sužaidęs saugas Marouane Fellaini – 57 minutę belgas po pakelto kampinio peršoko Michaelą Carricką ir smūgiu galva nepaliko vilčių Davidui De Gea.

Verta pastebėti, jog praėjusį sezoną dėl vaikiškų klaidų dažnai kritikuotas Ispanijos jaunimo rinktinės vartininkas De Gea šįkart atrodė užtikrintai ir ne vieną kartą gelbėjo Sero Alexo Fergusono ekipą nuo įvarčio.

„Man Utd“ irgi turėjo keletą puikių progų pasižymėti, ypač 67 minutę, tačiau tuomet Tomo Cleverley bandymą jau nuo vartų linijos „išnešė“ Philas Jagielka.

Trečiadienį 21:45 Lietuvos laiku įvyks atkelta III turo dvikova tarp Londono „Chelsea“ ir „Reading“ klubų.