2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Katalonijoje toliau neramu: A.Vidalis skaudžiai gėlė klubo vadovams

Arturo Vidalis nepagailėjo karčių žodžių „Barcelona“ klubo vadovybės atžvilgiu ir davė užuominą, kad gali grįžti rungtyniauti į Italiją.

Katalonijoje aistros kunkuliuoja jau kurį laiką, o skambiausiai nuskambėjo žinia, jog Lionelis Messi ruošiasi palikti komandą.

33-jų saugas iš Čilės A.Vidalis yra vienas futbolininkų, kuriuos, pasak pranešimų, nori paleisti „Barcos“ prezidentas Josepas Maria Bartomeu ir naujasis treneris Ronaldas Koemanas.

Danieliui Habifui interviu davęs A.Vidalis savo klubui gėlė skaudžiai.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Arturo Vidalis
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Arturo Vidalis

„Barcelona“ turi pakeisti savo mąstymą, – tikino čilietis. – Futbolas labai pasikeitė, dabar DNR yra palikta nuošalyje, kitos komandos tobulėja įvairiausiais būdais. Futbolas tapo fiziškesnis, daugiau viskas sukasi aplink jėgą ir greitį, technika kartais nebebūna tokia svarbi.

Galiausiai tenka susimokėti kainą, kai sutinki organizuotą varžovą, komandą, kuri turi nugalėtojų mentalitetą, žaidėjus, kurie yra gerai pasiruošę fiziškai. Tai kainuoja, kai nesi tvirtas psichologiškai, nesi energingas. Tas nutiko ir mums.“

Tai kainuoja, kai nesi tvirtas psichologiškai, nesi energingas

A.Vidalis kritikavo ir „Barcelona“ sudėtį, klubo strategiją.

„Barcelona“ turi keisti daugybę dalykų. Komanda, kuri, manau, yra geriausia pasaulyje, negali turėti 13 profesionalų, o likusias vietas užkimšti jaunėliais. Kiekviena komanda turi po 23 žaidėjus, kovojančius dėl vietos, bandančius tobulėti ir tapti geresniais. Kai tai neveikia, kai manai, kad laimėsi tik dėl savo DNR, tu klysti“, – kalbėjo saugas.

Iš Miuncheno „Bayern“ į Barseloną A.Vidalis atvyko 2018-siais, o dar anksčiau gynė Turino „Juventus“ garbę bei keturiskart tapo Italijos čempionu.

Kai manai, kad laimėsi tik dėl savo DNR, tu klysti

Čilietis neatmeta galimybės, kad galėtų žaisti savo buvusio komandos draugo Andrea Pirlo treniruojamame Turino klube.

„Jis buvo nuostabus žaidėjas. Įsivaizduokite, koks bus treneris... Jei jis ar „Juventus“ man paskambins, aš būsiu laimingas, tačiau turiu likti ramus. Jei tai nutiks – nutiks“, – užuominą metė A.Vidalis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką