Kataloniška agonija: niūri „Barcelona“ neįveikė ir „La Liga“ nykštukų

Blankiai sezoną pradėjusi „Barcelona“ prarado dar du taškus Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse.
Frenkie de Jongas
Frenkie de Jongas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ronaldo Koemano treniruojami katalonai svečiuose be įvarčių 0:0 sužaidė su „Cadiz“ klubu.

Niūriai atrodžiusi „Barca“ beveik nieko nesukūrė per pirmąjį kėlinį, nors kamuolį kontroliavo 78 proc. laiko.

Po pertraukos katalonai žaidė kiek aktyviau, bet 65-ąją minutę patyrė smūgį, kai Frenkie de Jongas už antrą geltoną kortelę buvo išvytas iš aikštės.

Nuo tos akimirkos progas kūrėsi praktiškai vien tik šeimininkai, per antrą kėlinį atlikę 10 smūgių link vartų, kai jų varžovai – tik tris. Vis dėlto įvarčių sirgaliai neišvydo.

Paskutinę pridėto laiko minutę raudoną kortelę prieš save išvydo ir R.Koemanas, kurį arbitras pasiuntė į rūbinę.

Tai jau trečios „Barcos“ lygiosios per penkerias „La Liga“ rungtynes. Su 9 taškais po penkerių rungtynių Barselonos ekipa yra tik septinta, tiesa, ji žaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau už daugelį varžovų.

Savo ruožtu seniausio Ispanijos uosto Kadizo komanda, po ilgos pertraukos tik antrą sezoną iš eilės rungtyniaujanti „La Liga“ čempionate, per šešerias rungtynes surinko 6 taškus.