Katastrofiškas vakaras Lesteryje: „šarkų“ pamokytos „lapės“ rizikuoja likti be Čempionų lygos

Puikiai šį sezoną rungtyniaujantis ir į UEFA Čempionų lygos bilietą nusitaikęs „Leicester City“ klubas gavo netikėtą ir labai skaudžią pamoką 35-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynėse.
Nusivylęs Jamesas Maddisonas
Nusivylęs Jamesas Maddisonas / „Scanpix“ nuotr.

„Lapės“ namuose praleido pirmus keturis įvarčius ir 2:4 nusileido prieš šias rungtynes tik 17-oje vietoje buvusiam „Newcastle United“ klubui.

„Šarkos“ į priekį išsiveržė 22-ąją minutę, kai grubią klaidą padarė Caglas Soyuncu, o ja pasinaudojo Joe Willockas.

34-ąją minutę „Newcastle“ pirmavo jau 2:0, kai po kampinio įvartį pelnė Paulas Dummettas.

Antrajame kėlinyje svečiai ėmė triuškinti „Leicester City“ futbolininkus. Dviem įvarčiais po gynėjų klaidų 64 ir 73 minutėmis pasižymėjo Callumas Wilsonas, pelnęs 13-ąjį ir 14-ąjį savo įvarčius šiame „Premier“ lygos sezone.

Paguodos įvarčius Lesterio ekipa pelnė per paskutines 10 rungtynių minučių. 80-ąją minutę pasižymėjo Marcas Albrightonas, po septynių minučių tą patį padarė Kelechi Iheanacho, bet šie tikslūs smūgiai mačo baigties jau nepakeitė.

„Leicester“ su 63 taškais išlieka trečioje vietoje, tačiau jų atstumas prieš už ketverto ribos esančius klubus po šio turo gali sumenkti. Labiausiai „lapėms“ grasina Londono „West Ham United“, esantis penktoje vietoje ir turintis 58 taškus.

Jau šiame ture „Leicester“ klubą gali aplenkti ir į šių metų Čempionų lygos finalą patekusi Londono „Chelsea“, jei tik įveiks čempionų titulą beveik užsitikrinusį „Manchester City“.

Primename, kad į kitų metų Čempionų lygą iškops keturi geriausi šio sezono klubai.

„Newcastle“ ši pergalė leido pakilti iš 17-osios vietos į 13-ąją.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams