„Kauno Žalgirį“ įveikusi „Sūduva“ išlieka A lygos lydere

Lietuvos futbolo A lygoje Marijampolės „Sūduva“ namuose rezultatu 1:0 pranoko „Kauno Žalgirį“ ir išlieka čempionato lydere. Titulą ginantys marijampoliečiai laimėjo visus tris sezono mačus.
„Sūduva“ – „Kauno Žalgiris“
„Sūduva“ – „Kauno Žalgiris“ / Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Vienintelį įvartį 52-ą minutę pelnė Tosaintas Rickettsas.

Pirmojo kėlinio pradžioje šeimininkai dominavo aikštėje, o žalgiriečiai retai pereidavo į oponentų aikštės pusę. Visgi „Sūduvos“ atakos atslūgo, o svečiai sugebėjo perkelti veiksmą ir į čempionų aikštės pusę.

Iki pertraukos „Sūduva“ varžovams pagrasino standartinių padėčių metu, savo ruožtu, kauniečiai atsakė keliais pavieniais išpuoliais.

Antro kėlinio pradžioje čempionai išsiveržė į priekį – po Pauliaus Golubicko perdavimo taikliu smūgiu iš arti pasižymėjo antrą įvartį šiame sezone pelnęs T.Rickettsas.

Pasižymėjus legionieriui iš Kanados, marijampoliečiai kiek labiau atsitraukė, tačiau svečiai strigo pozicinėse atakose.

Vienintelę pavojingą progą žalgiriečiai susikūrė akistatos pabaigoje, kai baudos smūgį atlikęs Jurijus Bušmanas stebėjo, kaip per gyvatvorę perkeltas kamuolys sudrebino vartų konstrukciją.

Įdomu tai, kad futbolininkui iš Ukrainos fortūna panašiu būdu nenusišypso jau antrą kartą.

Marijampolės klubas atsilaikė bei įsirašė į savo sąskaitą trečią pergalę iš eilės, kuri pavertė juos čempionato lyderiais.