„Kauno Žalgiris“ įveikė Latvijos komandą

„Kauno Žalgirio“ futbolo komanda sugrįžo iš stovyklos Kipre ir jau sužaidė kontrolines rungtynes Lietuvoje. Penktadienį Kaune žalgiriečiai rezultatu 3:0 (1:0) įveikė Latvijos komandą Rygos „Metta“.
„Kauno Žalgiris“
„Kauno Žalgiris“ / Elijaus Kniežausko nuotr.

Jau pačioje susitikimo pradžioje varžovų vartininkas atrėmė itin pavojingą Pijaus Širvio smūgį galva, o vėliau dar kelis kartus turėjo padirbėti prie savų vartų.

Antroje pirmojo kėlinio pusėje veiksmas kuriam laikui persikėlė į aikštės šeimininkų pusę, tačiau įvartį pirmieji pasiekė Kauno komandos žaidėjai. Baigiantis pirmai rungtynių pusei pasižymėjo Karolis Šilkaitis.

Antrame kėlinyje abi komandos leido pasireikšti ir atsarginiams savo futbolininkams, o „Kauno Žalgiriui“ pavyko dar dukart pasižymėti.

Iš pradžių nuo varžovų gynėjų pabėgęs įvartį įmušė Simonas Urbys, o pačioje susitikimo pabaigoje, prieš pat finalinį švilpuką, tašką padėjo Gratas Sirgėdas.