„Kauno Žalgiris“ supliekė „Jonavą“

„Optibet A lygos“ turnyro lentelės viduryje žengiantis „Kauno „Žalgiris“ laimėjo ketvirtą kartą per pastaruosius penkis mačus.
Gratas Sirgėdas
Gratas Sirgėdas / zalgiris.lt nuotr.

Roko Garasto kariauna po rinktinių pertraukos sugrįžo užtikrintai – 15-ojo turo mače namuose 4:0 (1:0) nugalėjo autsaiderę „Jonavą“.

Pirmosiomis mačo minutėmis abi ekipos atliko po smūgį: Michaelas Thuique iš arti mušė virš vartų, o su Lucaso Martorellio tolimu bandymu susitvarkė Deividas Mikelionis.

Po to sekė ilgokas štilis, tačiau antroje pimojo kėlinio pusėje iniciatyvą ryškiai perėmė šeimininkai. 37-ąją minutę Marko Pejičius smūgiavo link vartų – kamuolys atšoko nuo L.Martorellio bei atsidūrė vartuose. Netrukus „Kauno Žalgiris“ galėjo pasižymėti dar kartą, bet Martynas Matuzas vienos atakos metu atrėmė tiek Moussa Sangare, tiek Grato Sirgėdo smūgius.

Antrojo kėlinio viduryje jonaviečiai kapituliavo jau 47-ąją minutę. G. Sirgėdas surado baudos aikštelėje Liną Pilibaitį, kuris į kovą buvo mestas po pertraukos, ir šis antru lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

58-ąją minutę „Kauno Žalgiris“ pelnė trečią įvartį – juo pasižymėjo M.Thuique perdavimo sulaukęs Moussa Sangare. 85-ąją minutę buvo pelnytas ketvirtas įvartis, kuriuo pasižymėjo pats M.Thuique.