„Kauno Žalgiris“ toliau stringa – neįveikė Gargždų „Bangos“

„Optibet A lygoje“ antradienį buvo sužaistos atkeltos 24-ojo turo rungtynės, kurios baigėsi taikiai.
Marius Stankevičius
Marius Stankevičius / fkzalgiris.lt nuotr.

Gargždų „Banga“ namuose dar kartą pademonstravo charakterį ir vėl atėmė taškus iš „Kauno Žalgirio“ – 1:1 (0:1).

Tiesa, mačo pradžia šeimininkams prasidėjo neįkvepiančiai: 5-ąją minutę žalgiriečių naujokas Vilius Armanavičius pabandė atlikti tolimą smūgį – kamuolys atsidūrė vartuose.

„Banga“ išsiskyrė Karolio Žebrausko šūviu, kai kamuolys atsimušė į skersinį, savo ruožtu, Antono Fase bandymą atrėmė M. Bertašius.

Antrame kėlinyje Gargždų ekipa buvo aktyvesnė ir savo tikslą pasiekė standartinės padėties metu. 63-iąją minutę po pakelto kampinio Ričardas Šveikauskas pamušė kamuolį link Roberto Vėževičiaus, kuris jį nukreipė į vartus.

Gargždiškiai ne tik atsilaikė, bet ir patys kartais kėlė pavojų varžovų vartams. Po šių lygiųjų „Banga“ turi 23 taškus bei rikiuojasi septinta, „Kauno Žalgiris“ su 29 taškais žengia penktas.