„Kaunui“ palaužti serbų nepavyko (nuotraukos)

Akivaizdžiai geriausioje padėtyje iš Lietuvos futbolo klubų prieš prasidedant atsakomosios UEFA Europos lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynėms buvo FBK „Kauno“ ekipa. Kauniečiams prieš savaitę išvykoje pavyko nepralaimėti „Sevojno“ klubui iš Serbijos, o ketvirtadienį 19.00 val. S.Dariaus ir S.Girėno stadione startuosiančiame atsakomajame mūšyje jie kausis jau savų sirgalių akivaizdoje. Duris į kitą etapą „Kaunui“ atvertų pergalė bet kokiu skirtumu, o palankiai susiklosčius rungtynių pabaigai ir lygiosios 0:0.
EOVC4057
„Kauno“ ir „Sevojno“ rungtynių akimirka. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Mačui teisėjausiantis Meir Levi iš Izraelio skelbia apie rungtynių pradžią.

„Kauno“ gretose Luką Kochanauską startinėje sudėtyje keičia Audrius Račkus: 1-Laurynas Vertelis, 3-Paulius Vaikasas, 21-Vytautas Andriuškevičius, 25-Mantas Fridrikas, 5-Audrius Račkus, 26-Marius Činikas, 4-Gediminas Vičius, 24-Tomas Miklinevičius, 27-Edin Pehlič, 7-Aurimas Vertelis, 18-Evaldas Razulis. Atsarginiai: 22-Džiugas Bartkus, 12-Andrius Strukas, 8-Vitalijus Antonovas, 16-Simonas Paulius, 10-Paulius Smaryginas, 19-Ramūnas Macežinskas. 13- Lukas Kochanauskas.

„Sevojno“ sudėtyje tik vienas pasikeitimas po praėjusio susitikimo: 1-Milorad Nikolič; 2-Radenko Kamberovič, 3-Vladislav Virič; 4-Radoš Bulatovič; 6-Savo Rakovič, 8-Lazar Jovičič, 9-Marko Pavičevič, 10-Vladimir Vujovič, 11- Igor Stanisavljevič, 14-Dimitrije Jankovič, 15-Nikola Maksimovič. Atsarginiai: 12-Darko Rogič, 5-Vladimir Sandulovič, 13-Aleksandar Pejovič, 16-Bojan Timič, 19-Nemanja Liješkič, 20-Goran Čosič 7-Radan Sunjevarič.

13 min. - Prima realesnė proga rungtynėse. Po kampinio kamuolys atšoka A.Verteliui, šis smūgiuoja iš toli, kamuolį atmuša gynėjai, dar vienas A.Vertelio perdavimas į baudos aikštelę baigiasi tuo, jog netoli vartų kamuolį gauna G.Vičius, tačiau jam spėja sutrukdyti varžovai.

22 min. - Šimtaprocentinė proga šeimininkams. E.Razulis atsiduria vienas prieš vieną, tačiau vartininkas blokuoja „Kauno“ puolėjo smūgį.

26 min. -  V.Vujovičiaus netikslus smūgis iš toli. Netrukus kitoje aikštės pusėje panašiai virš vartų smūgiuoja M.Činikas.

30 min. - M.Činiko gražus reidas kraštu uždirba kampinį, bet po jo serbai apsigina.

35 min. - Sumaištis „Sevojno" baudos aikštelėje, vienas kauniečių smūgis blokuojamas, kitas nepavyksta.

40 min. - Stiprus ir pavojingas „Sevojno“ smūgis iš toli, kamuolys skrieja šalia vartų.

44 min. - Puiki „Kauno“ proga. E.Pehličius pakelia kamuolį iš krašto į baudos aikštelę tiesiai A.Verteliui, tačiau šis galva smūgiuoja pro šalį.

45 min. - Baigiasi pirmasis kėlinys. Rezultatas lieka nepakitęs - 0:0.

46 min. - Prasideda antrasis kėlinys. Jeigu ir per kitas 45 minutes nė vienai ekipai nepavyks pelnyti įvarčio, bus žaidžiamas pratęsimas.

48 min. - ĮVARTIS!!! A.Račkus baudos aikštelėje bando perduoti kamuolį komandos draugui, tačiau perduoda varžovui, šis atmeta kamuolį į vidurį laisvam V.Vujovičiui ir jam belieka įmušti iš kelių metrų. 0-1 ir „Kaunui“ jau reikia dviejų įvarčių.

55 min. - Labai pavojinga „Kauno“ ataka, tačiau T.Miklinevičiaus smūgį iš baudos aikštelės prieigų atremia vartininkas.

57 min. - Dar vienas pavojingas šeimininkų tolimas smūgis, po kurio vartininkas nukreipia kamuolį į kampinį.

64 min. - Po E.Pehličiaus baudos smūgio ir pakartotinio bandymo smūgiuoti „Sevojno“ apsigina. Pastaruoju metu žaidimas nurimo.

66 min. - Keitimas „Kauno“ gretose. E.Razulį keičia R.Macežinskas.

67 min. - Keitimas „Sevojno“ gretose. V.Viričių keičia R.Šunjevaričius.

73 min. - Dar vienas keitimas. „Kauno“ ekipoje A.Račkų keičia P.Smaryginas.

76 min. - ĮVARTIS!!!!!!!! Mantas Fridrikas lygina rezultatą. „Kaunas“ uždirba baudos smūgį, T.Miklinevičius paridena kamuolį M.Fridrikui ir šis fantastišku smūgiu iš 25 metrų siunčia kamuolį į viršutinį vartų kampą. Įspūdingas įvartis ir „Kauną“ nuo kito etapo skiria jau tik vienas įvartis.

82 min. - Paskutinis „Kauno“ keitimas - V.Andriuškevičių keičia A.Juozaitis. Netrukus pavojingai virš vartų smūgiuoja svečiai.

88 min. - Po pavojingo perdavimo atgal L.Verteliui tenka apginti vartus. Kauniečiams lieka vis mažiau laiko.

90 min. + 2 - Rungtynės baigiasi. Į kitą etapą pagal išvykojepelnytų įvarčių taisyklę žengia „Sevojno“. Serbų kitame etape lauks „Lille“  (Prancūzija) klubas.