15min be reklamos
2023 01 22, 12:51

Keistasis futbolo sezonas priartėjo prie naujų posūkių

Turino „Juventus“ sezono startas buvo varganas. Traumų virtinė apkarpė žaidėjų pasirinkimą. Komandos rezultatai kėlė didžiulį nusivylimą. Prabėgus nepilnam mėnesiui, treneris Massimiliano Allegri viename interviu pasakė, kad „kažko trūksta“, atkreipdamas dėmesį į kelis futbolininkus.
Angelis Di Maria
Angelis Di Maria / Imago / Scanpix nuotr.

Reikalai nepagerėjo. Spalio pradžioje ėmė rodytis ženklai, kad „Juventus“ jau traukiasi iš „Serie A“ čempionų titulo lenktynių. Komanda atsidūrė ant iškritimo iš Čempionų lygos slenksčio, bet M.Allegri sulaukė viešo Andrea Agnelli palaikymo. Tai retai būna labai geras ženklas, jei prieš tai pripažįstama, jog komandai turėtų būti „gėda“ dėl rezultatų.

Kaip paaiškėjo vėliau, tai dar nebuvo žemiausias taškas. Tiesą sakant, toli gražu. Lapkričio pabaigoje A.Agnelli ir kiti „Juventus“ valdybos nariai atsistatydino. Veikiausiai tai buvo padaryta dėl 18 mėnesių trukusio Italijos prokurorų finansinio tyrimo, susijusio su klubo veikla perėjimų rinkoje.

Klubas neigė padaręs nusikaltimą.

Kitą dieną UEFA paskelbė, kad pradeda tyrimą dėl to, jog „Juventus“ galimai klaidino pagrindinę Europos futbolo organizaciją. Tai reiškia, kad klubui gali būti skirtos sportinės sankcijos. Jau nekalbant apie teisines.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sugedusi buitinė technika: remontuoti ar pirkti naują?
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Reklama
2022 m. „Rimi“ sėkmingai įgyvendino tvarumo ir labdaros iniciatyvas, prisidėjo prie paramos Ukrainai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką