Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keistas skirtumas: futbolo federacijos biudžetas sumažėjo net 15 mln. litų

Julius Kvedaras
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Julius Kvedaras
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) biudžetas ir toliau lieka opia tema. Prieš mėnesį LFF išplatino viešą pranešimą, kuriame teigė, kad šiemet jų biudžetas siekia 21,6 mln. litų, tačiau LFF generalinis sekretorius Julius Kvedaras kategoriškai paneigė tokius skaičius.

„Nėra tokio biudžeto. Nežinau, iš kur tai ištraukėte“, – antradienį „Sport1“ televizijos laidoje „Futbolas LT“ stebėjosi J.Kvedaras.

Paklaustas, kodėl federacija viešai skelbėsi apie daugiau nei trigubai didesnį biudžetą, LFF generalinis sekretorius teigė, kad tiek greičiausiai buvo planuojama surinkti.

„LFF biudžetas išaugo daugiau kaip keturis kartus: nuo 5 mln. 2000 metais iki 21,6 mln. 2011 metais“, – LFF skelbė rugsėjo 14 dieną išplatintame pranešime.

„Vienas dalykas yra ką planuoji, o kitas – ką turi. Aš įpratęs žiūrėti, ką turi“, – teigė J.Kvedaras.

Anot jo, net ir po gerų metų biudžetas šiemet siekia tik 6,7 mln. litų.

Su tuo, ką mums skiria valstybė, mes dar esame aukso viršūnėje, – sakė J.Kvedaras.

„Gal planavo tiek surinkti. Aš jums galiu oficialiai pasakyti, nes esu atsakingas – sėdžiu ir sąmatas išrašinėju, su rinktinėmis dirbu, skaičiuoju kiekvieną centą. Tai aš žinau, kiek yra tų pinigų. Jeigu jums taip įdomu, šie metai geri buvo – tai 6,7 mln. litų“, – pridūrė LFF generalinis sekretorius.

Pasak jo, iš šių lėšų valstybė skiria tik 167 tūkst. litų, todėl šalies futbolas nenusipelno tiek kritikos. „Su tuo, ką mums skiria valstybė, mes dar esame aukso viršūnėje“, – tęsė vienas LFF vadovų.

J.Kvedaro teigimu, iš šių pinigų kiekvieną mėnesį po 100 tūkst. litų tenka administracinėms federacijos išlaidoms. Iš viso – 1,2 mln. litų per metus.

Įdomu tai, kad rugsėjį LFF išplatintame pranešime ši suma buvo daugiau nei dvigubai didesnė – 2,8 mln. litų.

Palyginimui, Lietuvos krepšinio federacija (LKF), anot generalinio sekretoriaus Mindaugo Balčiūno, administracinėms išlaidoms skyrė 700 tūkst. litų.

Oficialus LKF biudžetas 2011 metams – 6,14 mln. litų.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką