Ketvirtojo rato finišas: „Sūduva“ ir „Žalgiris“ vargo, bet dovanų nedalino

Marijampolės „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“ turėjo daug vargo, bet pergalėmis užbaigė IV-ąjį A lygos ratą.
Ftubolo rungtynės tarp „Žalgirio“ ir  „Atlanto“
Ftubolo rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Atlanto“ / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ turėjo daug vargo, tačiau galiausiai 3:1 palaužė Klaipėdos „Atlantą“.

Pirmąjį įvartį LFF stadione mušė svečiai, kai 19-ąją minutę Marius Papšys sulaukė laisvės baudos aikštelėje ir pasižymėjo smūgiu iš arti.

Nepraėjo daug laiko ir pusiausvyra buvo atstatyta. Louisas Ogana 29-ąją minutę iš arti pasiuntė kamuolį į tolimąjį svečių vartų kampą.

Aistros užvirė 38-ąją minutę, kai Liviu Antalis gavo dvi geltonas korteles paeiliui ir buvo išvytas iš aikštės.

Vis tik toks posūkis aikštės šeimininkų iš vėžių neišmušė – Marquinhosas 40-ąją minutę sulaukė varžovų dovanėlės ir kamuolį į vartus pasiuntė vartininkui tarp kojų.

Iškart po pertraukos žalgiriečių pranašumas padidėjo, kai 49-ąją minutę L.Ogana mušė trečiąjį komandos įvartį.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Futbolo rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Atlanto“

Marijampolės „Sūduva“ namuose tik 1:0 nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

34-ąją minutę stipriu ir tiksliu smūgiu pergalingą įvartį pelnė Danielis Offenbacheris.

Šiomis rungtynėmis užsibaigė IV A lygos ratas. Po jo Marijampolės „Sūduva“ (67 tšk.) vis dar lenkia Vilniaus „Žalgirį“ (62 tšk.).

Kauno „Žalgiris“ (35 tšk.) rikiuojasi penktoje vietoje, o „Atlantas“ (23 tšk.) – šeštoje.

Šešios pirmos A lygos komandos dar žais penktąjį ratą.