Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Kilniu poelgiu pažymėtose rungtynėse „Gintra-Universitetas“ šventė užtikrintą pergalę

Sugrįžimą po dviejų savaičių pertraukos į Lietuvos moterų futbolo A lygos pirmenybes Šiaulių “Gintra-Universitetas” pažymėjo ne tik rezultatyvia pergale, bet ir kilniu poelgiu.
Šiaulių „Gintra-Universitetas“
Šiaulių „Gintra-Universitetas“ / fkgintra.lt nuotr.
Temos: 1 Šiaulių Gintra

Šiaulietės išvykoje 8:1 (4:1) nugalėjo Gargždų „Bangos“ futbolininkes, bet svarbiausiu mačo akcentu tapo dar prieš rungtynes pačių „Gintros-Universiteto“ žaidėjų inicijuotas palaikymo gestas sudėtingas traumas patyrusioms komandos draugėms.

Į apšilimą visos komandos žaidėjos išėjo su specialiais marškinėliais, kurie buvo pažymėti 17-uoju ir 19-uoju numeriais, o ant jų priekio puikavosi angliškas užrašas „Better than before“ (lietuviškai – „geresnės, nei prieš tai“).

Šie marškinėliai buvo skirti išreikšti palaikymą sezono metu sunkias traumas patyrusioms Lolitai Žižytei ir Madie Gibson, kurios šį sezoną rungtyniauti nebegalės. Pagrindinė užrašo mintis, jog abi futbolininkės į rikiuotę sugrįžtų dar geresnės ir stipresnės, nei buvo prieš patiriant traumas.

Toks kilnus komandos draugių poelgis sujaudino traumas besigydančias futbolininkes, kurios dėkojo už išreikštą palaikymą ir dalinosi įrašais iš apšilimo socialiniuose tinkluose.

Įvarčiai:

„Gintra-Universitetas“: R.Jonušaitė – 2, J.Ayers, M.Davidson, T.Corneil, A.Carchio, R.Mucherera, G.Toropovaitė po 1.

„Banga“: A.Bernotaitė – 1.

Sudėtis: M.Zajc, V.Neverdauskaitė, A.Mikutaitė, A.Ročane, D.Gailevičiūtė, T.Corneil, M.Davidson (46′ min. A.Keene), J.Ayers (46′ min. R.Mucherera), J.Čubrilo (46′ min. A.Carchio), G.Toropovaitė, R.Jonušaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius