Publikuota: 2020 liepos 14d. 00:07

Kirtį paskutinę akimirką gavęs „Man Utd“ nepasinaudojo galimybe kilti į trejetą

Puikiai po sezono atnaujinimo rungtyniavęs „Manchester United“ klubas buvo arti to, kad jau pirmadienio vakarą pakiltų į trečiąją „Premier“ lygos vietą, tačiau galiausiai gavo kirtį kone paskutinę akimirką.

Didžiąją rungtynių dalį pirmavę Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Southampton“ ir liko penktoje pozicijoje.

„Man Utd“ trumpai atsiliko, kai po Paulio Pogba klaidos 12-ąją minutę pasižymėjo Stuartas Armstrongas, bet jau netrukus perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį.

Iš pradžių, sužaidus 20 minučių, Anthony Martialiui suvaldžius kamuolį baudos aikštelėje ir atlikus perdavimą įvartį pelnė Marcusas Rashfordas, o jau 23-ąją minutę pasižymėjo ir pats A.Martialis.

„Scanpix“ nuotr./Anthony Martialis ir Bruno Fernandesas džiaugiasi įvarčiu

Per likusį laiką „Manchester United“ įvarčių daugiau nepelnė, o svečiai rezultatą išlygino šeštą pridėto laiko minutę, kai po pakelto kampinio įvartį iš kelių metrų pelnė Michaelas Obafemi.

Tai – pirmieji „Man Utd“ prarasti taškai nuo birželio 19-osios, kai buvo sužaista lygiosiomis su Londono „Tottenham Hotspur“. Po to „raudonieji velniai“ pasiekė keturias pergales iš eilės.

Jei būtų išlaikę persvarą, „Man Utd“ žaidėjai būtų pakilę į trečiąją vietą, aplenkdami Londono „Chelsea“ ir „Leicester City“. Praradę du taškus jie su 59 taškais liko penkti – „Chelsea“ turi 60 taškų, o „Leicester“ – 59, bet „lapių“ pusėje kol kas yra geresnis įvarčių santykis.

Po to, kai Sporto arbitražo teismas patenkino „Manchester City“ apeliaciją ir leido šiam klubui žaisti kitų metų Čempionų lygoje, vietas kitų metų UEFA turnyre užsitikrins keturios geriausios Anglijos komandos.

Iki pirmenybių pabaigos komandoms liko sužaisti po tris susitikimus. Itin svarbus mačas gali laukti paskutiniame ture, kai „Man Utd“ grumsis su „Leicester“.